جهت مشاهده عکس ها و جزئیات بیشتر از سایت شومینه آوالون بازدید فرمایید.

شومینه گازی دیواری پرمیوم | Permium

0 (0/5)  0 نظر  |  نوشتن نظر
تولید کننده:شومینه آوالون - Avalon Fireplace
مدل محصول:PERMIUM
کد محصول:GFW4SLG
موجودی:تماس بگیرید
قیمت: 0ریال شومینه ها بواسطه نقش تکمیل کننده دکوراسیون اتاق و تزئینات داخلی مورد توجه معماران و صاحبخانه ها قرار دارد. شعله های رمانتیک و آرامش بخش شومینه فضای تأثیرگذاری را برای آرامش شبانه و از بین بردن تمامی خستگی کار روزانه برای شما به ارمغان می آورد. امروزه با ورود تکنولوژی های پیشرفته، شومینه های قدیمی دیگر جایی برای عرض اندام در منازل ندارند، لذا گروه صنعتی شومینه آوالون با تلفیقی از شومینه های کلاسیک و مدرن معاصر مطابق با سلیقه و تکنولوژی روز ایده و طرحی نو را در شومینه های گازی و برقی خود منعکس نموده است.
استقبال از شومینه های گازی و برقی آوالون شامل انواع شومینه مدرن و انواع شومینه کلاسیک نمونه ای از تفاوت سلیقه و ارزش تکنولوژی روز است. چرا که در شومینه گازی آوالون این امکان برای استفاده کنندگان شومینه فراهم شده تا از یک نمایش زیبای آتش بدون تلاش اضافی برای سوزاندن هیزم و تا حد امکان با حذف دود و آلودگی مرتبط لذت ببرند. انواع شومینه دیواری مدرن و انواع شومینه مدرن گازی و برقی آوالون براحتی نصب می شوند و در گونه متفاوتی از رنگها، سبک و سایزها برای نیاز هر سلیقه و خانه ای قابل دسترس می باشند. روند رو به رشد زیبایی فضاهای داخلی را باید مرهون ارتقاء قابل توجهی در تکنولوژی شومینه و راحتی استفاده از آن نیز دانست، بهره وری از فضای داخلی، سهولت استفاده، کنترل حرارت و توزیع گرما، استفاده از فولاد مرغوب و مشعل استاندارد برای عملکرد و بهره وری بالا، نمونه ای از مزیت های قابل شمارش برای شومینه گازی LCD گروه صنعتی آوالون می باشد.
با خرید شومینه گازی و انواع شومینه های کلاسیک و مدرن از سایت شومینه آوالون علاوه بر اطمینان از تکنولوژی روز مورد استفاده در آن، شما می توانید شومینه های سنتی خود را با انواع شومینه های گازی مدرن و کلاسیک آوالون با بهره وری بالا به روز نمائید. ما این جایگزینی شومینه را براحتی برای شما انجام می دهیم. شما می توانید با سوخت های گاز یا انرژی الکتریکی برای گرم نمودن منطقه کوچکی از خانه یا کل خانه استفاده نمائید. با استفاده از بهره وری های صورت گرفته در شومینه های آوالون از هر نوع سوختی که استفاده می نمائید مطمئن باشید که هزینه های شما برای خرید سوخت بصورت چشمگیر کاهش می یابد. شومینه گازی دیواری پرمیوم از انواع شومینه های دیواری گازی است و به جهت ظاهری زبیا و چند بعدی به واقع یک شومینه طراحی شده برای لذت فردی شماست.

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب