شومینه برقی هالیوود 110

ارسال توسط: شومینه آوالون منتشر شده در: شومینه برقی تاریخ: 2014-09-30 بازدید: 3803 نظر: 0
شومینه برقی هالیوود 110

گروه صنعتی آوالون این افتخار را دارد که در ابداعات ابتکاری و خلاقانه صنعت شومینه برقی در ایران پیشتاز می باشد، شومینه مدرن و کلاسیک با سوخت پاک را به شما عرضه می دارد و حس نگرانی و استرس از سوختهای فسیلی را از شما دور ساخته است. 

محصولات و ابداعات مبتکرانه در صنعت شومینه روز به روز در حال پیشرفت هستند. شاید گذشتگان ما هیچگاه فکر نمی کردند که روزی بجای شومینه های هیزمی مقابل شومینه های کلاسیک و مدرن برقی بنشینند و با کنترل از راه دور و یا از طریق دستگاههای هوشمند نظیر گوشی های هوشمند، تبلت، کامپیوتر و اینترنت بتوانند میزان شعله و گرمای شومینه را تنظیم و کنترل نمایند. امروزه کاربری شومینه بطور محسوس با نحوه کاربری آن در سالهای قبل متفاوت تر و بهتر شده است. در قدیم شومینه یکی از مهمترین ایده ها برای گرمایش منازل محسوب می شد. گرما و سوسوی سوختن چوب در شومینه ها برای سالها لذتبخش بوده است. اما امروزه در دیدگاه اکثریت مردم، شومینه به یک عنصر تزئینی و دکوری تبدیل شده و نقطه کانون در فضاهای داخلی و محل گفتگوهای جمعی و خانواده به کار می رود و یک محیط زیبا و آرامش بخش را با نور آتش مهیا می کند.
گروه صنعتی آوالون این افتخار را دارد که در ابداعات ابتکاری و خلاقانه صنعت شومینه برقی در ایران پیشتاز می باشد، شومینه مدرن و کلاسیک با سوخت پاک را به شما عرضه می دارد و حس نگرانی و استرس از سوختهای فسیلی را از شما دور ساخته است. علاوه بر آن شما می توانید هر ایده و طرح دلخواه خود را در قالب شومینه های برقی با گروه صنعتی آوالون در میان بگذارید و ما این اطمینان را به شما می دهیم که تا حد امکان فنی سایز و طرح دلخواه شما را از انواع شومینه های کلاسیک و مدرن تولید و تحویل نمائیم.
شومینه ای که پیش رو دارید و مشخصات فنی آن را ملاحظه می نمائید از سری شومینه هوشمند (شومینه اسمارت) آوالون و مدل هالیوود است، عرض این شومینه 110 سانتی متر می باشد. 

ارسال دیدگاه