شومینه برقی هالیوود 140

ارسال توسط: شومینه آوالون منتشر شده در: شومینه برقی تاریخ: 2014-09-30 بازدید: 3824 نظر: 0
شومینه برقی هالیوود 140

یکی از ایده های مهم برای تکمیل دکوراسیون داخلی و نیز گرم نمودن فضای اتاقها، شومینه است. یک شومینه شیک و لوکس بدلیل قدرت جاذبه زیاد می تواند هریک از اتاق های شما را از بقیه متمایز کند.

یکی از ایده های مهم برای تکمیل دکوراسیون داخلی و نیز گرم نمودن فضای اتاقها، شومینه است. یک شومینه شیک و لوکس بدلیل قدرت جاذبه زیاد می تواند هریک از اتاق های شما را از بقیه متمایز کند، این عنصر دکوراسیونی در طول سالها، دیزاین های مختلفی را به خود دیده است. اما تکنولوژی های نوین امروزی با کنار گذاشتن شومینه کلاسیک سنتی که معایب آلایندگی و زیست محیطی زیادی به همراه داشتند، شومینه مدرن و شومینه کلاسیک با سوخت پاک را عرضه نموده است. دلایل زیادی وجود دارد که شومینه برقی کلاسیک و مدرن بعنوان یکی از عناصر کلیدی و حائز اهمیت تزئینات داخلی منازل بحساب آید. اولین دلیل استفاده از شومینه پیش ساخته برقی، پاکیزگی آن است، شومینه برقی مدرن و کلاسیک بدلیل عدم وجود دوده و گرد و خاک، به تمیزکردن بسیار کمی نیاز داشته و شما با خرید شومینه برقی پیش ساخته مدرن و کلاسیک از فروشگاه شومینه آوالون علاوه بر تکمیل تزئینات و دکوراسیون اتاق، از موارد امنیت و ایمنی آن نیز بهره مند خواهید بود. کنترل هوشمند شومینه های برقی از طریق گوشی های هوشمند، تبلت، کامپیوتر و اینترنت نیز تکنولوژی جدیدی است که برای اولین بار در ایران توسط گروه صنعتی آوالون تولید و عرضه می گردد.
شومینه برقی آوالون همواره سیستم های الکترونیکی و مکانیکی شومینه های برقی خود را ارتقاء داده و از سختگیرانه ترین استانداردهای اروپا برای تولید شومینه های برقی استفاده می نماید. بهمین دلیل اولین و تنها دارنده گواهینامه های بین المللی استاندارد اروپا از کشور ایتالیا برای تولید شومینه های برقی در ایران است. ایزو 9001 برای مدیریت کیفیت و ایزو 10002برای مدیریت رضایتمندی مشتری یکی دیگر از افتخارات گروه صنعتی آوالون می باشد.

ارسال دیدگاه