شومینه برقی هالیوود 200

ارسال توسط: شومینه آوالون منتشر شده در: شومینه برقی تاریخ: 2014-09-30 بازدید: 3477 نظر: 0
شومینه برقی هالیوود 200

در زمانهای گذشته چوب و گاز بعنوان اصلی ترین مواد سوختنی موجود برای شومینه ها بشمار می رفته که امروزه بعلت پرهزینه بودن و مهمتر از آن بعلت تشدید آلودگی هوا و تخریب محیط زیست استقبال چندانی نمی گردد.

امروزه می توان گفت، شومینه از نوع شومینه مدرن و یا شومینه کلاسیک از اصلی ترین نقاط کانونی یک خانه است، با توجه به اهمیت زیادی که شومینه های مدرن و کلاسیک در طراحی و دکوراسیون داخلی، بخصوص دکوراسیون اتاق پذیرایی، دکوراسیون اتاق نشیمن یا دکوراسیون اتاق خواب دارد، شایسته است در انتخاب شومینه مناسب از لحاظ زیبایی و لوکس بودن و عملکرد قوی و ایمن دقت عمل بیشتری به خرج دهیم و کمی از وقت و انرژی خود را برای این انتخاب مهم صرف کنیم.
در زمانهای گذشته چوب و گاز بعنوان اصلی ترین مواد سوختنی موجود برای شومینه ها بشمار می رفته که امروزه بعلت پرهزینه بودن و مهمتر از آن بعلت تشدید آلودگی هوا و تخریب محیط زیست استقبال چندانی نمی گردد. و دوستداران محیط زیست با توجه به حرکت فناوری دنیا به سوی سوخت پاک و دوری از سوخت های فسیلی و تخریب محیط زیست وسیله ای پاک تر و کارآمدتر با نام شومینه برقی را بوجود آوردند و به این عنصر دکوراسیونی روحی جدید بخشیدند.
گروه صنعتی آوالون نیز در این راستا با تولید شومینه های برقی هوشمند برای اولین بار در ایران، علاوه بر زیبایی و گرمابخشی محیط خانه در حفظ محیط زیست نیز گامهای موثری برداشته است. ابداعات و نوآوریهای گروه صنعتی آوالون در صنعت شومینه غیرقابل انکار است، ایجاد شعله های متنوع و رنگ بندی نامحدود برای شعله، تنظیمات و کنترل هوشمند از طریق گوشی های هوشمند، تبلت، کامپیوتر و اینترنت، یکی از ابداعات این گروه صنعتی بوده که برای اولین در ایران و حتی جهان انجام گرفته است.
شومینه دیواری برقی هالیوود از سری شومینه های LCD و شومینه دیواری است که نمای کاملاً شیشه ای به رنگ مشکی دارد. 

ارسال دیدگاه