شومینه برقی هالیوود 90

ارسال توسط: شومینه آوالون منتشر شده در: شومینه برقی تاریخ: 2014-09-30 بازدید: 3729 نظر: 0
شومینه برقی هالیوود 90

از زمانهای گذشته، شومینه وسیله ای گرمایشی برای خانه ها محسوب می شده است، اما امروزه از نظر طراحان فضای داخلی، شومینه جزء عناصر دکوراسیون نیز تعریف می شود که به خانه جلوه هنری و گرافیکی زیبا می دهد. 

از زمانهای گذشته، شومینه وسیله ای گرمایشی برای خانه ها محسوب می شده است، اما امروزه از نظر طراحان فضای داخلی، شومینه جزء عناصر دکوراسیون نیز تعریف می شود که به خانه جلوه هنری و گرافیکی زیبا می دهد. وجود یک شومینه دکوراتیوی لوکس در هر یک از اتاق ها می تواند جلوه بصری منحصر به فردی به منزل شما ببخشد و محیطی گرم و توأم با آرامش برای خانواده به ارمغان آورد. بعبارت دیگر، امروزه شومینه برای خیلی از افراد پیش از آنکه جنبه گرمایشی داشته باشد، جنبه دکوراسیونی و ایجاد آرامش دارد.
در راستای خلاقیت و نوآوریهای تکنولوژی در صنایع مختلف، صنعت تولید شومینه نیز سیستم هایی با تکنولوژی جدید و پیشرفته عرضه نموده است. شومینه برقی هوشمند نمونه ای از تولیدات صنعت شومینه با تکنولوژی جدید و برای زندگی امروزی توسط گروه صنعتی آوالون است. شومینه های برقی گروه صنعتی آوالون با برند «شومینه آوالون» به بازار عرضه شده اند و ترکیبی از مدل های کلاسیک و مدرن می باشند. از مزیت های مثال زدنی این نوع شومینه های کلاسیک و مدرن، حمل و نصب آسان و راحت آنهاست. در روش نصب شومینه برقی این امکان برای خریداران شومینه برقی فراهم است تا بتوانند شومینه های برقی خود را همانند یک آثار هنری، به مکان مناسب و دلخواه خود براحتی جابجا کنند.
شومینه ای که توصیف آن را مطالعه می کنید از سری شومینه مدل هالیوود در عرض 90 سانتی متر است، قابلیت این شومینه کوچک، اجرای آن بصورت شومینه مدرن و روی دیوار است، شما می توانید آنرا مثل شومینه ال سی دی و شومینه دیواری در ارتفاع مناسب نصب نمائید. هدایت گرمایشی این شومینه از طریق محفظه مشبک زیر آن امکان پذیر می باشد و از انواع شومینه بدون دودکش می باشد.

ارسال دیدگاه