شومینه برقی چوبی

شومینه های برقی زیبایی مضاعف را در خانه ها بوجود می آورند، با شروع فصل پاییز و روزهای سرد زمستان، شومینه ‌ها کم کم در منازل روشن می‌شوند و علاوه بر نقش گرمازایی خانه ها، به یكی از المانهای دکوراتیوی و مهم خانه نیز مبدل می شوند. شومینه برقی چوبی و سنگی دارای طرحها و شكلهای بسیار زیادی هستند و می‌توان آن‌ها را با توجه به سبك كلی خانه طراحی و اجرا نمود. تشعشع شعله و گرما شومینه برقی چوبی را بعنوان مرکز توجه خانه كرده است. اگرچه تفكر معاصر در مورد شومینه تغییر كرده است و آن از یك جز اصلی گرمایش تبدیل به یك عنصر دکوارتیوی و زیبایی‌بخش شده است، اما شومینه های برقی باز هم علاوه بر عناصر زیبا و جذاب در معماری و دکوراسیون داخلی یك خانه از منابع گرمازایی پاک و بی خطر نیز محسوب می شوند.
در مجموعه و فروشگاه شومینه آوالون، شومینه‌هایی را به شما ارائه می دهیم كه در طراحی آن‌ها از ایده های خلاقانه استفاده شده و شومینه آوالون را به یک برند برتر در فروش انواع شومینه های برقی در ایران تبدیل نموده است. با شومینه برقی چوبی و سنگی زیبا و برند برتر آوالون، زمستان و فصل سرما را با خیالی آسوده سپری نمائید. شما با انتخاب یکی از دهها طرح متنوع شومینه برقی از مجموعه شومینه برقی آوالون مطمئن باشید تعادل بسیار خوبی با بافت دکوراسیونی خانه تان ایجاد خواهید کرد، و شومینه آوالون بعنوان یک شومینه استاندارد، نقش متفاوتی را در اتاقهای شما بازی خواهد نمود. اساس تفکر شومینه آوالون علاوه بر بازده بالا و بدون آلاینده بودن شومینه های برقی صرفه جویی در فضای داخلی خانه شماست، این موارد و بسیاری از موارد دیگر نظیر ایمنی و سوخت پاک برتری عمده استفاده از انواع شومینه برقی چوبی و سنگی آوالون نسبت به شومینه گازی و سایر شومینه ها می باشد. شومینه برقی چوبی یک شومینه زیباست که همانند یک شومینه دیواری و شومینه شیشه ای لوکس قابل نصب بوده و در خانه های شیک و مجلل استفاده می گردد.
خلاقیت و نوآوری در شومینه آوالون غیرقابل انکار است، ما اولین شومینه برقی هوشمند را در ایران طراحی و تولید نموده ایم، اولین شرکت دارنده نشان استاندارد بین المللی در تولید شومینه برقی هستیم، و از طرفی، از نظر ما محدودیتی در طرح و شکل انواع شومینه های دیواری برقی نبوده و شومینه دیواری به طرح و سایز دلخواه مشتری قابل ساخت و اجرا می باشد.
نمایش : لیست شبکه
نمایش
مرتب کردن بر اساس:

شومینه برقی هوشمند فریم چوبی ALW005

یکی از بهترین مکمل ها برای دکوراسیون فضای داخلی و گرم نمودن فضای اتاقها، تدارک و ت...
0ریال
0

شومینه برقی هوشمند فریم چوبی ALW006

در معماری مدرن امروز معمولاً شومینه ها اعم از شومینه مدرن خارجی و شومینه کل...
69,000,000ریال
0