تجهیزات شومینه برقی

این روزها اگر بدنبال یافتن یک منزل مسکونی با امکانات رفاهی ایده آل هستید، حتماً شومینه را نیز بعنوان یکی از عناصر زیبای دکوراسیونی مدنظر خواهید داشت، یک شومینه برقی شیک و زیبا بدلیل قدرت جاذبه زیاد می تواند هریک از اتاق های شما را متحول و از بقیه اتاقها کاملاً متمایز کند، این شومینه برقی و شومینه مدرن در طی سالیان سال تغییرات متنوعی به خود دیده است. اما تکنولوژی های نوین با کنار گذاشتن شومینه پیش ساخته و شومینه سنتی که معایب زیست محیطی فراوانی به همراه دارند، شومینه برقی هوشمند با سوخت پاک را ارائه نموده است، بنابراین ما با در نظر گرفتن این موارد به تصمیم گیری شما در انتخاب یک شومینه ایده آل و شومینه برقی هوشمند زیبا کمک خواهیم کرد.
انواع شومینه برقی ال سی دی آوالون دارای طراحی مبتکرانه بوده و بر خلاف شومینه کلاسیک قدیمی قابلیت انعطاف در سبک، سایز و رنگ را دارند و ما این اطمینان را به دوستداران هنر معماری می دهیم که هر نوع سایز و طرح را در شومینه های برقی طراحی و ارائه می نمائیم تا برای هر درخواستی مناسب و ایده آل باشد. شومینه برقی آوالون به جهت استفاده از تکنولوژی روز و تبعیت از سیستم کیفیتی اروپا و تکنولوژی کشور ایتالیا، تمامی محصولات و تجهیزات شومینه برقی دارای استاندارد اروپا می باشند و این به معنای تطابق کیفیت لوازم و تجهیزات شومینه برقی و سایر محصولات شومینه با استاندارد و کیفیت محصولات اروپایی می باشد.
بنابراین تجهیزات شومینه برقی آوالون همواره با سختگیرانه ترین استانداردهای اروپا تست گردیده و محصولی مرغوب و با کیفیت در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. گروه صنعتی آوالون اولین و تنها شرکت دارنده گواهینامه های بین المللی استاندارد از جمله استاندارد CE اروپا از کشور ایتالیا و Iso9001 و Iso10002 برای تولیدات شومینه های برقی خود است.
انواع شومینه برقی آوالون از نظر کارایی و امکانات مشابه یکدیگر بوده و تنها تفاوت در سایز آن است تا دوستداران شومینه حق انتخاب بیشتری در انتخاب سایز و سبک دلخواه خود از انواع شومینه برقی در تکمیل دکوراسیون خانه شان داشته باشند. شومینه های برقی نیاز به تمیزکاری و مراقبت خاصی نداشته و در طولانی مدت هزینه های استفاده از آن کمتر نیز خواهد بود. جهت آشنایی با شومینه برقی هوشمند از فروشگاه شومینه برقی آوالون و یا وب سایت شومینه برقی آوالون دیدن فرمائید. حضور شما را در بازدید از دهها طرح شومینه در دنیای شومینه آوالون گرامی می داریم.
نمایش : لیست شبکه
نمایش
مرتب کردن بر اساس:

تجهیزات شومینه برقی_برد هوشمند | Smart

فن آوری جدید صفحه کلید لمسی با تکنولوژی بالا اجازه می دهد تا شومینه برقی خود را با استفاده از...
6,500,000ریال
0

تجهیزات شومینه برقی_برد تک رنگ | Simple

فن آوری جدید صفحه کلید لمسی با تکنولوژی بالا اجازه می دهد تا شومینه برقی خود را با استفاده از...
5,000,000ریال
0

تجهیزات شومینه برقی_ریموت کنترل | Remote Control

ریموت کنترل در اصل یک فرستنده مادون قرمز یا IR می باشد که اطلاعات کلید های فشر...
0ریال
5.0000

تجهیزات شومینه برقی_موتور سنکرون | Motor

موتورهای سنکرون دسته‌ای از موتورهای الکتریکی هستند که قسمت دوار در آن‌ها با سرعت ثابتی می‌چرخد. م...
0ریال
0

تجهیزات شومینه برقی_بلوور | Blower

فن یا بلوور شامل یک مجموعه دوار از تیغه ها یا پره ها هستند که در هوا حرکت می کنند. فن ها بر خ...
0ریال
5.0000

تجهیزات شومینه برقی_هیتر | Heater Element

هیتر المنت عبارت است از یک مقاومت الکتریکی که چون جریان برق از آن بگذرد، حرارت تولید می‌کند. جنس ...
0ریال
0