جهت مشاهده عکس ها و جزئیات بیشتر از سایت شومینه آوالون بازدید فرمایید.

شومینه گازی دیواری وگا | Vega

0 (0/5)  0 نظر  |  نوشتن نظر
تولید کننده:شومینه آوالون - Avalon Fireplace
مدل محصول:VEGA
کد محصول:GFW2SFS
موجودی:در انبار
قیمت: 0ریال گروه صنعتی شومینه آوالون انتخاب وسیعی از شومینه های گازی را ارائه می دهد که شامل شومینه گازی زمینی و شومینه گازی دیواری یا ال سی دی با سبک مدرن و کلاسیک می باشد و برای هر سلیقه و درخواست شما مناسب می باشد. شومینه گازی ال سی دی (LCD Fireplace) براحتی بر روی دیوار تان نصب می شود، یک موقعیت زیبا برای اتاقی که هیچگاه فکر نمی کردید بتوانید شومینه ای زیبا در آن قرار دهید ایجاد می کند.
از آنجا که سوخت گاز کارآمدترین راه گرمایش منازل یک خانواده ایرانی است، شومینه آوالون نیز با توجه به این نیاز مشتریان، فناوری مشعل فاقد آلایندگی و یا حداقل آلایندگی را در این زمینه ارائه می دهد.
توانایی ما در ارائه شومینه های بدون آلایندگی است، ما تأمین امنیت و آسایش شما را مطابق استانداردهای سختگیرانه انجام داده ایم و در عین حال ضمن رعایت کیفیت محصولات خود قیمتهای متنوعی نسبت به سبک و سایز ارائه شده که شما می توانید از بهترین قیمت های شومینه گازی ما انتخاب نمائید و مطمئن باشید که شومینه های ما با یکی از مزیت های خود شما را برای خرید آن وسوسه خواهد نمود.
با خرید انواع شومینه گازی یا انواع شومینه هیزمی از شرکت شومینه آوالون علاوه بر اطمینان از تکنولوژی روز مورد استفاده در آن، شما می توانید شومینه های قدیمی و شومینه های آجری خود را با ساخت شومینه های گازی مدرن و کلاسیک با بهره وری بالا آپدیت نمائید. ما این تعویض و جایگزینی شومینه را براحتی برای شما انجام می دهیم. شما می توانید با سوخت های گاز یا هیزم یا انرژی الکتریکی برای گرم نمودن منطقه کوچکی از خانه یا کل خانه استفاده نمائید. با استفاده از بهره وری های صورت گرفته در شومینه های آوالون از هر نوع سوختی که استفاده می نمائید مطمئن باشید که هزینه های شما برای خرید سوخت بصورت چشمگیر کاهش می یابد.
ما یکی از وسیع ترین مرکز فروش شومینه گازی و خدمات در ارتباط با شومینه گازی دو طرفه، انواع شومینه مدرن و کلاسیک در ایران را داریم. همچنین یک انتخاب وسیع به لحاظ تنوع محصولات شومینه های گازی و برقی را نیز به شما ارائه می دهیم، با شومینه های چدنی، شومینه های LCD، در اندازه و سبک های متفاوت، دامنه منحصر به فردی را در اختیار شما قرار داده ایم. 
شومینه گازی دیواری وگا یک شومینه دو طرفه شیشه ای است که شعله های آتش آن نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب